pracownia szat liturgicznych
i sztandarów

41-506 Chorzów, ul. Bpa Włodarskiego 13, tel/fax 32 2465576
e-mail: gilman@poczta.onet.pl

Chorągwie


Nasza pracownia obok szat liturgicznych wykonuje również sztandary i chorągwie: chorągwie procesyjne, chorągwie pogrzebowe, chorągwie stowarzyszeniowe,chorągwie parafialne i inne. Zdobimy je technikami haftu ręcznego i maszynowego, aplikacją, naszywamy też ręcznie malowane obrazy. Wszystkie stosowane przez nas techniki i materiały są odporne na czynniki atmosferyczne. Chorągwie szyjemy w różnych wielkościach i kształtach, zależnie od życzenia Klienta.

Chorągwie

Proponujemy własne projekty lub wykonujemy chorągwie wg życzenia odbiorcy mając zawsze na uwadze konkretne wymagania i oczekiwania. Z ogromną starannością oraz precyzją podchodzimy do każdego zlecenia na chorągwie, żeby osiągnąć spektakularny efekt. Wieloletnia działalność w branży hafciarskiej zaowocowała licznymi wyróżnieniami oraz prestiżowymi nagrodami. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy chorągwie charakteryzujące się określonym stylem.

Dbamy o wysoką jakość świadczonych z zachowaniem przystępnych cen. Oferujemy krótkie terminy realizacji, które są bezpośrednio ustalane z Klientem. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami. Wszelkie dane oraz wybrane realizacje przygotowaliśmy na stronie serwisu.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011 - Pracownia szat liturgicznych i sztandarów