pracownia szat liturgicznych
i sztandarów

41-506 Chorzów, ul. Bpa Włodarskiego 13, tel/fax 32 2465576
e-mail: gilman@poczta.onet.pl

Sztandary


Pracownia prowadzi działalność od ponad 20 lat efektownie realizując zamówienia na szaty liturgiczne, chorągwie, baldachimy, a także sztandary. Jesteśmy w pełni otwarci na potrzeby naszych Klientów precyzyjnie wykonując rozmaite typy sztandarów z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań.

Oferta obejmuje: sztandary kościelne, sztandary związkowe, sztandary stowarzyszeniowe, sztandary szkolne, sztandary zakładowe i inne. Starannie dbamy o każdy nanoszony element, żeby całość odpowiadała wymaganiom i spełniała najwyższe kryteria. ręcznego, haftu komputerowego oraz aplikacji. Tworzymy sztandary z ręcznie haftowanymi portretami patronów, które wyszywamy bardzo precyzyjną techniką haftu tzw. malarskiego. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie na sztandary począwszy od projektu, który przygotowujemy nieodpłatnie na życzenie odbiorcy. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało również licznymi pozytywnymi rekomendacjami oraz nagrodami.

Sztandary

Pragniemy wspomnieć, że w 2003 roku wykonany przez nas sztandar "Śląskowi pióro i serce" został wyróżniony w Konkursie na wyrób i usługę miasta Chorzowa. Proponujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny, co stanowi dodatkowe atuty naszej pracowni wraz z terminowym wykonywaniem zleceń na sztandary.

Wszelkie dane umożliwiające kontakt z nami przygotowaliśmy na stronie serwisu, serdecznie zapraszamy!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011 - Pracownia szat liturgicznych i sztandarów